Урочиста церемонія закриття ІІІ Відкритого фестивалю аматорських театрів імені В.К. Гужви «В кулісах душі».

Ось і настав час прощатися з феєричною та грандіозною подією у культурному житті нашого селища – ІІІ Відкритим фестивалем аматорських театрів імені В.К. Гужви «В кулісах душі».  26 березня відбулася урочиста церемонія закриття фестивалю. Ця масштабна подія проходила за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, Харківської районної державної адміністрації, Харківської районної ради, Пісочинської селищної ради. Допомогу в організації та проведенні заходу надавали: ПАТ «Харківська бісквітна фабрика», АО «КДСК», ПВФ «Лоск», ТОВ «Люботинська птахофабрика» та інші.
Позаду 4 незабутні фестивальні дні, які подарували нам неймовірні вистави, нові приємні знайомства, чудові враження. До нашого селища завітали найкращі колективи з Києва, Рівного, Полтави, Конотопа, Харкова, Харківської області!
На церемонії закриття учасників та глядачів тепло привітав Пісочинський селищний голова Олег Чернобай.
У цьому році вистави колективів-учасників оцінювало міжнародне кваліфіковане та аматорське журі. Пісочинський народний театр-студія «Дива в решеті» цього разу продемонструвала свою виставу «Синій птах» поза конкурсом.

За підсумками роботи кваліфікованого журі, у категорії «А» (молодша категорія до 17 років) найкращою визнано виставу «7 глава» народного театрального колективу «Смайл» з Конотопа, режисери Тетяна Новикова, Юлія Яценко-Мех. У категорії «В» (старша) найкраща вистава – «Ромео і Жасмін» дитячо-юнацької театральної студії «Ну і дітки» з Полтави, режисер Лада Лабзова.

Гран-прі фестивалю завоював «Театр на Луне» з  Харкова за проникливу ліричну драму «Варшавська мелодія», режисер Людмила Захарчук.

Пісочинська селищна рада дякує всім режисерам та акторам аматорських театральних колективів за чотири незабутні дні! Щиро бажаємо Вам творчих успіхів, натхнення, грандіозних ідей, яскравих прем’єр, відданих шанувальників, бурхливих овацій!

Окремі слова подяки ініціатору проведення фестивалю у нашому селищі –Устиновій Наталії Миколаївні, а також колективу Пісочинського будинку культури!

ФОТОЗВІТ