Урочисте відкриття додаткових груп в ДНЗ № 3 «Теремок».

Питання нестачі місць у дитячих садочках для селища Пісочин, а особливо для м-р «Мобіль», є болючим та актуальним.

25 грудня пройшло урочисте відкриття 4 додаткових груп у ДНЗ № 3 «Теремок». 96 маленьких діточок у віці від 1,5 до 7 років будуть відвідувати свій улюблений садочок, отримувати освіту, розвивати свої творчі здібності, формувати навички спілкування з однолітками та дорослими.

З приводу цієї знаменної події, майбутніх вихованців, їх батьків, вихователів дошкільного закладу прийшли привітати почесні гості: голова Харківської районної ради Литвиненко Максим Владиславович , перший заступник голови Харківської районної державної адміністрації Бондаренко Юрій Миколайович, заступник директора Департаменту науки і освіти – начальник управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації Ігнатьєв Володимир Васильович, депутат Харківської обласної ради Рожанський Володимир Анатолійович, Пісочинський селищний голова Чернобай Олег Олександрович, заступник голови Харківської районної державної адміністрації  Малишева Оксана Василівна, начальник відділу освіти Харківської районної державної адміністрації Бабельчук Ольга Іванівна.

З привітальним словом до всіх запрошених на свято звернулися почесні гості та Пісочинський селищний голова, який зазначив, що в майбутньому заклад буде розширено ще більше та подякував Харківській районній державній адміністрації за підтримку всіх починань селищної ради, а також всім, хто брав участь у будівництві дошкільного закладу.

В новому корпусі ДНЗ № 3 «Теремок» добудовано другий поверх будівлі, на першому і другому поверхах вставлено металопластикові вікна, проведено електропостачання та опалення на другому поверсі, утеплено стіни будівлі ззовні та проведено внутрішні роботи: оздоблення, змонтовано систему холодного, гарячого водопостачання , опалення та вентиляцію, у вбиральні встановлено сучасну сантехніку, завезено нові меблі та безліч іграшок.

Після урочистого відкриття садка всіх присутніх було запрошено оглянути нові приміщення та переглянути святковий концерт.

Від Пісочинської селищної ради всі вихованці та колектив дошкільного закладу отримали новорічні пакунки з солодощами, а нові групи – іграшки.

До речі, проведено ремонтні роботи харчоблоку садочку. Було замінено стару плитку на стінах та підлозі, двері на сучасні металопластикові, з’явилися нові кухонні прилади – плита, м’ясорубка, подрібнювач для овочів.

А на подвір’ї  встановлено нові ігрові атракціони.

Фото зі свята: https://vk.com/album-68850771_226190091

DSC_0032 DSC_0034 DSC_0016DSC_0019

DSC_0163

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA