Урочисте відкриття міні — футбольного поля зі штучним покриттям біля Березівської ЗОШ І-ІІІ ступеня.

02 серпня у смт Березівка Пісочинськой ОТГ відбулось урочисте відкриття міні — футбольного поля зі штучним покриттям біля Березівської ЗОШ І-ІІІ ступеня.
Шановні гості: голова ХРДА Раїна Ю. І., голова Харківської районної ради Литвиненко М. Л., депутат Харківської обласної ради Горбатовський В. В., депутат Харківської районної ради Міщаненко В. В.
особисто привітали представників Пісочинськой ОТГ. Привітання на адресу мешканців сел. Березівка пролунали від Пісочинського селищного голови Чернобая О. О. та в.о. старости сел. Березівка Штоди І. О., які висловили велику подяку жителям Пісочинськой ОТГ за підтримку та відзначили злагоджену роботу депутатського корпусу.
Футбольні м’ячі від Пісочинської селищної ради, бутси для дитячої футбольної команди від депутатів Міщаненко В.В. та Горбатовського В.В. стали дуже приємним сюрпризом для спортсменів сел. Березівка!
Чудове свято доповнили яскраві, динамічні матчі дорослих та юнацьких футбольних команд сел. Пісочин і сел. Березівка. Підсумки змагань: дорослі — Пісочин 2:1 Березівка, юні футболісти – Пісочин 4:3 Березівка. Медалі, кубок та солодощі юним спортсменам було вручено депутатом Пісочинської селищної ради Чернобаем О.В. та першим заступником Пісочинського селищного голови Чернопіщук В.О.
Нове міні-футбольне поле зі штучним покриттям — це нові можливості для занять спортом, підтримки здорового способу життя та забезпечення необхідного фізичного розвитку для підростаючого покоління мешканців сел. Березівка Пісочинської ОТГ!

ФОТОЗВІТ: https://www.facebook.com/1418932034792301/photos/?tab=album&album_id=2381285441890284