Урочисте відкриття міні-проекту «Облаштування харчоблоку ДНЗ №1».

29 вересня 2017 року у нашому селищі відбулося урочисте відкриття міні-проекту «Облаштування харчоблоку ДНЗ №1».
Міні-проект було реалізовано в рамках обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». Його загальна вартість складає 44 тис 500 грн. Проект було реалізовано завдяки співфінансуванню: з бюджету області було надано 50% фінансування – це 22 750 грн., з бюджету селищної ради 45% — 20 025 грн. , ініціативна група батьків зібрала 5% від суми – 2 225 грн.
На відкритті були присутні: Горбатовський Володимир Володимирович, депутат Харківської обласної ради, Мороз Олена Василівна, керівник відділу розвитку, інвестицій та проектів менеджменту виконавчого апарату Харківської обласної ради, Пронькіна Галина Степанівна, секретар конкурсного комітету міні-проектів «Разом в майбутнє», Пісочинський селищний голова Чернобай Олег Олександрович, завідувач ДНЗ №1 селища Пісочин Ноздріна Оксана Валеріївна, голова ініціативної групи батьків Кухар Оксана Семенівна та інші.

Пісочинська селищна рада 发布于 2017年9月29日