Урочисте відкриття реставрованого корпусу Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

27 грудня 2016 року відбулося урочисте відкриття реставрованого корпусу Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Для громади нашого селища це вагома подія, оскільки Пісочин активно розвивається, зростає народжуваність, а отже, гостро постає потреба в місцях у навчальних закладах.
Тому місцева влада приділяє величезну увагу подальшому розвитку освітньо-виховної сфери. Найстаріша школа селища Пісочин, яка налічує 136-річну історію, на сьогодні активно реставрується.
Завдяки проведеній реконструкції у Пісочинській ЗОШ І-ІІІ ступенів збільшено кількість навчальних місць та створено комфортні умови для учнів і вчителів: затишні класи з новітніми освітніми технологіями, простору їдальню, харчоблок з сучасним обладнанням, теплі роздягальні, душові.
З приводу цієї знаменної події, учнів, їх батьків, педагогічний колектив прийшли привітати почесні гості: заступник директора Департаменту науки і освіти – начальник управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації Ігнат’єв Володимир Васильович, голова Харківської районної ради Литвиненко Максим Владиславович, заступник голови Харківської районної державної адміністрації Малишева Оксана Василівна, начальник відділу освіти Харківської районної державної адміністрації Бабельчук Ольга Іванівна, Пісочинський селищний голова Чернобай Олег Олександрович, представники депутатських корпусів районної та селищної рад.
З привітальним словом до гостей свята звернувся Пісочинський селищний голова, який привітав усіх з цією визначною подією та подякував Харківській обласній державній адміністрації, Харківській районній державній адміністрації, Харківській районній раді за допомогу та підтримку всіх ініціатив селищної ради.
Кульмінацією свята стало безпосереднє відкриття реставрованого корпусу – традиційне перерізання червоної стрічки.
У подарунок учні та педагогічний колектив отримали мультимедійну установку від Пісочинської селищної ради.

Щоб переглянути фото, натисніть

↓