Урочисте закриття ІІ фестивалю аматорських театрів «В кулісах душі» імені В.К. Гужви.

Театр збагачує наше життя новими барвами і відтінками, заряджає емоційною життєвою силою, допомагає долучитися до вічних цінностей добра і краси.
У Міжнародний день театру, 27 березня відбулося урочисте закриття ІІ фестивалю аматорських театрів «В кулісах душі» імені В.К. Гужви. Ця масштабна подія проходила за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської області, голови Харківської районної ради Литвиненка Максима Владиславовича, голови Харківської районної державної адміністрації Раїни Юрія Івановича, Пісочинського селищного голови Чернобая Олега Олександровича.
Без перебільшення можна сказати, що це був грандіозний захід! Позаду 4 незабутні фестивальні дні, які запам’яталися феєричними 17 виставами, майстер-класами від провідних професіоналів театрального мистецтва, новими знайомствами, яскравими враженнями, чарівною атмосферою.
Цього року фестиваль аматорських театрів розширив свою географію. До нашого селища завітали найкращі колективи Києва, Черкас, Рівного, Бердянська, Харкова, Харківської області!
На церемонії закриття учасників та глядачів тепло привітали заступник голови-керівник апарату Харківської районної державної адміністрації Малишева Оксана Василівна та Пісочинський селищний голова Чернобай Олег Олександрович.
За підсумками роботи кваліфікованого журі фестивалю, пісочинський народний театр-студія «Чудеса в решете» стали лауреатами І ступеня в змішаній віковій категорії! Дивовижна Юлія Горяйнова отримала перемогу у спеціальній номінації журі «Найкраща побутова роль» за роль господині у виставі «Дуже проста історія». Юна пісочинська актриса Аліна Кузьменко нагороджена дипломом «За створення образу півня» у виставі «Дуже проста історія». Ми пишаємося Вами!
Гран-прі фестивалю завоював театр-студія «SPLASH» (місто Києв). Вітаємо!
Шановні учасники фестивалю!
Пісочинська селищна рада дякує всім керівникам та акторам аматорських театральних колективів за казкову атмосферу та незабутні емоції! Своєю творчістю Ви робите світ кращим та добрішим! Щиро бажаємо Вам творчих успіхів, натхнення, грандіозних ідей, яскравих прем’єр, відданих шанувальників, бурхливих овацій! Нехай Ваша дивовижна енергія творить дива!
Окремі слова подяки ініціатору фестивалю – Устиновій Наталії Миколаївні, якій належала ідея проведення свята театру в нашому селищі.

ФОТОЗВІТ