Урочистий захід  до Дня місцевого самоврядування та  Дня Збройних сил України.

07 грудня у Пісочинському палаці дитячої та юнацької творчості відбувся урочистий захід, присвячений Дню місцевого самоврядування та  Дню Збройних сил України.

Пісочинський селищний голова Олег Чернобай привітав всіх присутніх зі святами. Він подякував їм за сумлінну, самовіддану працю на благо нашої громади та всієї України.  Також селищний  голова  побажав всім міцного здоров’я, благополуччя й добробуту в родинах, професійних успіхів і наснаги на шляхетні справи!

Почесними  грамотами за почуття патріотизму, національної гордості за свій народ, любов до рідного краю, за вагомий внесок у розвиток Пісочинської громади,  наполегливу працю, відданість своїй справі були відзначені кращі працівники місцевого самоврядування, депутати селищної ради, доблесні захисники нашої країни. Почесними грамотами було також відзначено творчих керівників колективів Пісочинського палацу  дитячої та юнацької творчості, які своєю працею забезпечують  високий рівень розвитку культури у нашої громаді.

Чудова виставка народної творчості, якою ми зустрічали гостей свята, в черговий раз  продемонструвала наскільки талановиті наші мешканці! Незабутнім святковим концертом з яскравими танцювальними номерами та мелодійними народними піснями привітали гостей талановиті артисти – представники творчих колективів нашої громади. Все у цей день  сприяло душевної, надзвичайно щирої атмосфері  свята!

ФОТОЗВІТ СВЯТА: https://www.facebook.com/1418932034792301/photos/?tab=album&album_id=2579615688723924