Урочистості до Дня селища Пісочин.

23 вересня Пісочинська громада святкувала День рідного селища.

2017 рік відзначився для нашого селища новими вагомими досягненнями. Головний наш успіх – це, звичайно ж, сучасна школа в мікрорайоні «Мобіль», яка  дає  можливість нашим дітям навчатися в комфортних умовах, отримувати сучасну, якісну освіту. Виносимо слова подяки за допомогу, підтримку під час будівництва школи в мікрорайоні «Мобіль» голові Харківської обласної держадміністрації Світличній Юлії Олександрівні, голові районної адміністрації Раїні Юрію Івановичу, голові Харківської районної ради Литвиненку Максиму Владиславовичу.

Почав функціонувати новий відреставрований  корпус у Пісочинській ЗОШ, з сучасним ремонтом, який відкрив нові можливості і для вчителів, і для дітей.

Пісочинський колегіум посів І місце серед навчальних закладів Харківського району, Пісочинська ЗОШ – ІІ місце серед загальноосвітніх шкіл району.

Юні футболісти селища посіли в цьому році І та ІІ місця у Всеукраїнському турнірі, молодша команда  стала чемпіоном серед команд Харківського району.  Мають успіхи і тенісисти: ІІ та ІІІ місця в обласних змаганнях.

Пісочинців та гостей свята привітали почесні гості: голова Харківської районної державної адміністрації Раїна Юрій Іванович, голова Харківської районної ради Литвиненко Максим Владиславович, президент корпорації «Бісквіт-Шоколад», Герой України Коваленко Алла Арестівна, керуючий справами Харківської районної ради Стасєв Сергій Юрійович.

З привітальним словом до мешканців звернувся Пісочинський селищний голова Чернобай Олег Олександрович, який поздоровив пісочинців зі святом, поділився успіхами і досягненнями селища за рік та доповів про пріоритетні плани щодо розвитку рідного Пісочина.

Цього року звання «Почесний громадянин селища Пісочин» отримали: Долженко Іван Пантелійович, Хоменко Ольга Пантелеймонівна, Губський Микола Іванович, Ткачук Анатолій Іванович, Рідкокаша Володимир Олексійович.

За вагомий внесок у розвиток селища Пісочин Почесними грамотами були нагороджені трудові колективи та мешканці, які щоденною працею підіймають Пісочин на ще вищий рівень. Пісочинська ДЮСШ отримала грошову допомогу від Пісочинської селищної ради для участі футбольної команди за межами міста Харкова.

Гостей свята вітали артисти та художні колективи Пісочинського будинку культури. Родзинкою свята став виступ кавер-гурту «Orbis band».

ФОТОЗВІТ