Урочистості до Дня селища Пісочин.

24 вересня пісочинська громада відзначала 345-у річницю заснування селища. Традиційно святкові заходи розпочалися ще зранку і тривали до самого вечора. Зі щирими привітаннями на свято завітали почесні гості: заступник голови ХРДА Малишева Оксана Василівна, президент корпорації «Бісквіт-Шоколад», Герой України Коваленко Алла Арестівна, помічник-консультант народного депутата України Кацуби В.М. — Стасьєв Сергій Сергійович.
З привітальним словом до мешканців звернувся Пісочинський селищний голова Чернобай Олег Олександрович, який поздоровив пісочинців із селищним святом, доповів про проведену роботу селищної ради і поділився пріоритетними планами щодо розвитку Пісочина. Всі гості побажали добра, миру, злагоди кожній родині, наснаги у всіх починаннях та не збавляти темпи розвитку селища за будь-яких умов.
Цього року звання «Почесний громадянин селища Пісочин» отримали: Власенко Ігор Іванович, Іонцева Алла Юріївна, Костенко Юрій Володимирович, Устінова Наталія Миколаївна, Яковлєв Юрій Іванович.
— Власенко Ігор Іванович, 1967 р. н., навчався в Пісочинській середній школі. Має вищу педагогічну освіту. 1986 року працював вчителем початкових класів Пісочинської середньої школи, з 1994 року — заступник директора з навчально-виховної роботи. З 1996 року працює вчителем історії Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, з 2002 року по цей час займає посаду заступника директора з навчально-виховної роботи. Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. Нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України. Ігор Іванович протягом трьох останніх скликань обирається депутатом Пісочинської селищної ради.
— Іонцева Алла Юріївна, 1960 р. н. З 1984 року проживає в сел.. Пісочин та працює в Пісочинській середній школі (з 2003 року – Пісочинський колегіум) вчителем біології та хімії, з 1995 року – заступник директора з навчально-виховної роботи. Відзначається високим професійним рівнем. Є автором багатьох методичних посібників для вчителів та учнів. Є активним учасником і переможцем районних та обласних виставок-ярмарок педагогічних ідей та технологій.Спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист.Неодноразово обиралась депутатом Пісочинської селищної ради.
— Костенко Юрій Володимирович, 1958 р. н. В 1979 році закінчив з відзнакою Донецьке вище військове училище, після закінчення якого проходив службу у Збройних Силах в Київському, Туркестанському, Білоруському, Одеському військових округах, Південній групі військ, займав помади від заступника командира роти до заступника командира з’єднання. З 1984 по 1986 рік брав участь у бойових діях в Республіці Афганістан. Нагороджений орденом Червоної Зірки. В 1991 році прийняв присягу на вірність народу України і продовжив службу у Збройних Силах України. У 2005 році звільнився зі Збройних Сил України з посади заступника начальника факультету Харківського університету Повітряних Сил. Полковник запасу. З 2006 року протягом двох скликань обирався депутатом Пісочинської селищної ради. У 2015 році обраний депутатом Харківської районної ради. З 2005 року – член правління Пісочинської спілки ветеранів Афганістану, брав активну участь у створенні кімнати бойової слави в Пісочинському музеї. У липні 2016 року обраний відповідальним секретарем Харківської районної організації ветеранів України. Має державні нагороди.
— Устінова Наталія Миколаївна, 1976 р. н. Закінчила Пісочинський навчально-виховний комплекс та школу мистецтв. У 1998 році закінчила з відзнакою Харківський державний інститут культури, здобула кваліфікацію «режисер народного театру, викладач фахових дисциплін». З 1992 по 1996 рік була акторкою народного аматорського театру гарнізонного Будинку офіцерів. З 1998 по 2000 рік навчалась на кафедрі культурології. Після закінчення школи постійно була активною учасницею культурних заходів в селищі Пісочин. У 1994 році при Пісочинському будинку культури створила драматичний гурток «Чудеса в решеті» для дітей та молоді. З 1996 року працювала художнім керівником Пісочинського БК. Завдяки наполегливості Наталії Миколаївни, «Чудеса в решеті» отримав статус театру-студії, в 2009 році театру присвоєно почесне звання «зразковий», а в 2011 – «народний». Театр «Чудеса в решеті» є переможцем та призером багатьох обласних, Всеукраїнських, Міжнародних фестивалів та конкурсів. У 2013 році Наталія Миколаївна закінчила режисерські курси в Москві. З 2013 року займає посаду директора Пісочинського будинку культури, який зайняв ІІ місце на Всеукраїнському огляді клубних закладів. Має грамоти та подяки районної та обласної адміністрацій.
— Яковлєв Юрій Іванович, 1946 р. н. Має вищу освіту, закінчив Харківський політехнічний інститут. Більшу частину свого трудового стажу присвятив службі у Збройних Силах, займаючи різні командні посади. Після демобілізації з 2002 по 2007 роки працював першим заступником голови Жовтневої районної ради м. Харкова. Має близько 20-ти державних, ювілейних та громадських нагород , нагороджений вищою нагородою УПЦ МП – орденом Андрія Первозванного. На цей час Юрій Іванович займає активну життєву позицію, він є начальником Центрального штабу Міжнародного корпусу офіцерів, віце-президентом Східної академії бізнесу.
За вагомий внесок у розвиток селища Пісочин Почесними грамотами були нагороджені трудові колективи та окремі мешканці селища.
Урочистий концерт прикрасили виступи артистів та колективів Пісочинського будинку культури.
Родзинкою свята став виступ запального гурту «Orbis band», а також неперевершене видовище — фаєр-шоу – подарунок пісочницям та гостям селища від народного депутата України Володимира Михайловича Кацуби.
Виносимо слова подяки всім організаторам за чудове свято!

ФОТОЗВІТ