Урочистості з нагоди 25 річниці Незалежності України.

24 серпня 1991 року Верховна Рада України урочисто проголосила Акт незалежності України та створення самостійної держави – України. Сьогодні, як і 25 роки тому нас об’єднують почуття любові до нашої рідної країни і глибокої тривоги за її долю, за долю нашого народу і майбутнє наших дітей… Але навіть у цю непросту днину ми боремося, ми працюємо, ми живемо!

23 серпня у сел. Пісочин відбулись урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України, Дня незалежності України . Так склалося, що державні свята співпадають в часі зі вшануванням Дня визволення Харкова та Пісочина від німецько-фашистських загарбників.
Перед початком урочистостей до 25-ї річниці Незалежності України на Меморіалі Слави біля Будинку культури відбувся урочистий мітинг до 73-ї річниці визволення селища Пісочин від нацистської навали . На урочистому мітингу були присутні голова Харківської районної державної адміністрації Юрій Іванович Раїна, голова Харківської районної ради Максим Владиславович Литвиненко, Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай, голова Харківської районної організації ветеранів України Анатолій Сергійович Червоний, обласні та районні депутати, голови місцевих рад району, почесні громадяни району, ветерани Другої Світової війни, воїни-афганці, учасники антитерористичної операції, представники громадських об’єднань, мешканці та гості селища.
Керівництво району, Пісочинський селищний голова, військовослужбовці, громадськість поклали квіти до пам’ятника воїнам, загиблим у роки Другої Світової війни, хвилиною мовчання згадали про захисників незалежності, які відстоюють право вільно жити і працювати на рідній землі у наші часи.
Після завершення офіційної урочистої частини на всіх присутніх чекав святковий концерт.