Урочистості з нагоди свята Державного Прапора України

23 серпня пройшли урочистості з нагоди свята Державного Прапора України та 24-ї річниці Незалежності  України та 72-ї річниці визволення міста Харкова та селища Пісочин від німецько-фашистських загарбників. На святі були присутні почесні гості: голова Харківської районної державної адміністрації Раїна Юрій Іванович, заступник голови Харківської районної державної адміністрації Малишева Оксана Василівна, Герой України Коваленко Алла Арестівна, голова Харківської районної організації ветеранів України Мироновський Михайло Данилович, заступник Пісочинського селищного голови Чернобай Олег Олександрович, ветерани Другої світової війни Долженко Іван Пантелійович, Міщенко Володимир Григорович та підполковник учасник бойових дій в зоні АТО Д’ячук Павло Олексійович.

Раїна Юрій Іванович нагородив почесною грамотою Верховної Ради України Чернобая Олександра Володимировича за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток територіальної громади, активну громадську діяльність та високий професіоналізм.

Олександр Володимирович відзначив, що це дуже висока нагорода та подякував Харківській районній адміністрації та Харківській обласній державній адміністрації за те, що вони ініціювали присвоєння нагороди.

Також, під час офіціальної частини свята було вручено учасникам АТО на Сході України  та їх сім’ям матеріальну допомогу від Пісочинської селищної ради.

Право підняти Державний Прапор України надали  ветеранам  Другої світової війни Долженко Івану Пантелійовичу, Міщенко Володимиру Григоровичу та підполковнику учаснику бойових дій в зоні АТО Д’ячук Павлу Олексійовичу.

Урочистості супроводжувалися виступом духового оркестру та концертом від артистів та художніх колективів Пісочинського будинку культури, а також з нагоди свята відбувся флешмоб. Все це створило незабутню атмосферу та святковий настрій.

Відеоролик зі свята можливо переглянути за посиланням: http://vk.com/away.php?to=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DaIv-oWoa-o8%26feature%3Dyoutu.be