Успіх учнів Пісочинського колегіуму у творчому конкурсі.

09 листопада Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка запросив талановитих учнів 9 – 11-х класів Пісочинського колегіуму, а саме: Решетняк Олену, Міхальову Яну, Пасічник-Ледянко Марію, Федоренко Юлію, Чедія Роланда, Кривошею Катерину,Чемеренко Тетяну, Бурму Олександру, Асрян Анжелу до нагородження у творчому конкурсі « Бухгалтер – це звучить гордо».
Всі роботи отримали визнання фахівців кафедри бізнесу та менеджменту університету. Учні нашої громади отримали грамоти та дипломи. Також учні дев’ятого класу колегіуму Асрян Анжела, Федоренко Юлія, Чедія Роланд отримали медалі та «Золоту Сову» за ІІІ місце.
Директора освітнього закладу Роганіна О.М. та учителя географії Ковтонюк Л.В. було нагороджено грамотами за сприяння в організації та проведенні конкурсу творчих робіт.