Увага! Оголошено конкурс з відбору проектів

Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс для громадських організацій та ініціативних груп Східного регіону за тематикою:

«Моніторинг процесу державних закупівель у регіонах України»

Мета конкурсу: апробація здійснення громадського контролю за процесом державних закупівель відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель» у регіонах України, виявлення, оприлюднення й оскарження фактів порушення законодавства при їх проведенні. Кінцевих термін подання пропозицій: 20.10.2014 року.

Суспільно значущі проекти можуть претендувати на підтримку поза оголошеними конкурсами.

Додаткову інформацію про конкурси оголошенні Міжнародним фондом «Відродження» можна отримати за адресою: http://www.irf.ua/grants/contests.

Телефони для довідок:

(057) 705-06-23 – Гульчук Сергій Олександрович – в.о. начальника відділу координації міжнародної технічної допомоги та співробітництва з міжнародними організаціями проектного управління Департаменту;

(057) 705-06-61 – приймальня Департаменту.