Увага! Перехід на літній час!

В останню неділю березня, о третій годині ночі з 24-е на 25-е число, годинникові стрілки в Україні переводяться ВПЕРЕД.

Спати нам тепер доведеться на годину менше. На жаль, така зміна може викликати негативні наслідки як для дитячого організму, так і для дорослого.

Щоб пом’якшити стрес, необхідно слідувати порадам медичних працівників і психологів: лягати спати трохи раніше звичного, збалансувати своє харчування, не переобтяжувати організм, відмовившись від надмірних навантажень.

Незважаючи на те, що в цьому році березень не встиг порадувати нас теплом, вже зовсім скоро спів птахів, яскрава зелень молодої трави і перші ніжні квіти принесуть всім радісне відчуття ВЕСНИ. А весна — це завжди щось нове, хвилююче і яскраве, це нове життя і нові відчуття!