Увага! Семінар «Актуально про банки»

УВАГА!

9 липня 2016 року об 11 годині в залі Пісочинської селищної ради відбудеться правовий освітній захід – семінар «АКТУАЛЬНО ПРО БАНКИ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО КРЕДИТНІ ДОГОВОРИ».

Як відомо, наразі тема валютного кредитування є актуальною і болісною для багатьох наших громадян. Реагуючи на нагальні потреби населення, Пісочинська селищна рада запрошує до виступу найкращих юристів міста Харкова та Сум, аби підвищити рівень знань людей з кредитної тематики. 9 липня для Вас виступлять юристи Юридичної компанії «VEK Legal Group».

ЗАПРОШУЄМО позичальників, поручителів, а також всіх, хто цікавиться темою банківських відносин! Ви зможете почути найактуальніші новини зі світу кредитних війн, дізнатися про нову судову практику на користь боржника, задати питання та отримати ґрунтовну відповідь.

Питання, які будуть висвітлюватися:

1. Кредитний договір: чи можливо визнати його недійсним?
  2. Як гарантовано вивести поручителя з кредитного спору?
  3. Банк подав позов про стягнення заборгованості: що робити?
  4. У яких випадках можлива відмова суду банку у стягненні заборгованості?
  5. Недоліки законопроектів про реструктуризацію і підводні камені реструктуризації: чому не варто сліпо довіряти банкам?

ФОРМАТ: 1 година корисної інформації від юристів + ​​можливість задати питання та отримати відповіді.

Участь БЕЗКОШТОВНА.  Кількість місць обмежена, тому просимо Вас зареєструватися за посиланням в гугл-формі: https://docs.google.com/forms/d/1uqqIClFDIJlkvGkw1moLFl1CWuiFvHetbRi5bKu_drc/viewform

АБО за телефоном: 0955304114.

Чекаємо Вас на семінарі! І просимо розповісти про захід усім друзям та знайомим, які мають кредитні договори.