Ухвалено рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

10 лютого відбулася позачергова XXVIIІ сесія VII скликання Пісочинської селищної ради. Депутати затвердили порядок денний та розглянули питання про схвалення проекту рішення селищної ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Одноголосно було вирішено:

1. об’єднатися у Пісочинську селищну об’єднану територіальну громаду, до якої увійдуть територіальні громади Пісочинської селищної ради (смт Пісочин, сел. Рай-Оленівка, с. Надточії), Березівської селищної ради (смт Березівка);
  2. адміністративним центром Пісочинської селищної об’єднаної територіальної громади визначити смт Пісочин Харківського району Харківської області.;
  3. затвердити План організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад;
  4. доручити Пісочинському селищному голові Чернобаю О.О. звернутися до Харківської обласної державної адміністрації з клопотанням до Центральної виборчої комісії для прийняття рішення щодо призначення перших виборів депутатів та селищного голови Пісочинської селищної об’єднаної територіальної громади.

Сьогодні було проведено сесію Березівської селищної ради, яка також ухвалила аналогічне рішення.