У Пісочині урочисто відкрили два проекти-переможці обласного конкурсу «Разом в майбутнє».

28 листопада в селищі Пісочин відбулось урочисте відкриття двох проектів-переможців конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». У заході взяли участь депутат Харківської обласної ради Володимир Анатолійович Рожанський, заступник голови Харківської районної ради Віталій Анатолійович Рожанський Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай, керуючий справами виконавчого апарату Харківської районної ради Сергій Юрійович Стасєв, голова Харківської організації ветеранів України Анатолій Сергійович Червоний.
Завдяки підтримці Харківської обласної ради, Харківської районної ради, Пісочинської селищної ради, підприємців селища, ініціативним групам мешканців вдалося реалізувати наступні проекти: «Попередження вуличної злочинності в мікрорайоні «Надія», «Тепло для тих, хто його створює».
У рамках проекту «Попередження вуличної злочинності в мікрорайоні «Надія», за ініціативи депутата Пісочинської селищної ради Хоменко О.П., було встановлено  камери зовнішнього спостереження. Сучасна мережа відеоспостереження записує інформацію на накопичувачі, камери записують зображення в темряві, відеорегістратор фіксує номерні знаки автівок. Реалізація проекту сприяла територіальному розвитку громади, оскільки створює безпечні умови для проживання на території мікрорайону «Надія». Вже є результат – за допомогою відеоспостереження було розкрито два угони автомобілів та знайдено дитину, яка загубилася.
З бюджету області для реалізації проекту виділено 26 500,00 грн, з бюджету району – 13 250,00 грн та з бюджету селища — 22 525,00 грн. За умовами конкурсу, ініціативна група профінансувала реалізацію проекту в розмірі 3 975,00 грн. Підприємці мікрорайону «Надія» (ФОП Коротенко, ФОП Ханін, ФОП Надточій, ФОП Ольховський, ФОП Гриненко, ФОП Чорний, ФОП Огієнко) теж надали суттєву допомогу у втілення в життя проекту.
Під час реалізації міні-проекту «Тепло для тих, хто його створює в житловому будинку № 2-а по вулиці Кушнарьова встановлено сучасний індивідуальний тепловий пункт. Це дозволить регулювати витрати теплопостачання та суттєво зекономити кошти мешканців будинку. З бюджету області виділено 99 000,00 грн., з бюджету селища — 85 140,00 грн., кошти ОСББ- 11 880,00 грн., кошти ТОВ «ХАСК Холдінг» — 1 980,00 грн.
Нагадуємо, що це не перші проекти, які стали переможцями конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє». У вересні в ДНЗ № 1 було презентовано міні-проект «Облаштування харчоблоку».