В селищі Пісочин введено цілодобове чергування групи швидкого реагування Люботинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області.

23 лютого на головній площі Харкова пройшла урочиста презентація підрозділів швидкого реагування патрульної поліції, які працюватимуть у всіх районах Харківської області. Після Львівської та Київської області це третій регіон, де запроваджено нову систему управління безпекою.

З 23 лютого в селищі Пісочин теж введено цілодобове чергування групи швидкого реагування Люботинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області. Працюватимуть інспектори на новому автомобілі марки Renault Dokker. Щоб викликати групу швидкого реагування слід телефонувати за номером 102.

Окрім оперативного реагування на повідомлення від мешканців селища, до функцій патрульних буде входити активна співпраця з дільничними інспекторами поліції, участь у превентивних заходах, а також складання на місці протоколів про адміністративні правопорушення, у тому числі у сфері безпеки руху.

Завдяки чергуванню групи швидкого реагування на території нашого селища знизиться рівень злочинності.