В селищі продовжуються крадіжки металевих кришок люків.

В селищі продовжуються крадіжки металевих кришок люків водопровідних та каналізаційних мереж. На замовлення селищної ради, на місцях вкрадених металевих кришок встановлено бетонні. Такі скоєні злочинні дії несуть не лише фінансові збитки, але й створюють серйозну загрозу життю та здоров’ю мешканців та гостей селища. Скоєння відповідного правопорушення карається статтею 185 Кримінального Кодексу України. Крім того, відповідальність несуть не лише зловмисники, які скоїли крадіжку, а й власники і працівники пунктів прийому металобрухту. Їм загрожує покарання передбачене статтею 198 Кримінального Кодексу України.
Якщо ви виявили крадіжку люків, будь ласка, інформуйте селищну раду та правоохоронні органи.