В школах селища Пісочин пролунали останні дзвоники.

26 травня 2017 року в Пісочинському колегіумі та Пісочинській ЗОШ І-ІІІ ступенів пролунали останні дзвоники. Для багатьох школярів цей день розпочинає веселі літні канікули. А для випускників – це хвилюючий день. Сьогодні для них відкриваються двері дорослого життя. Зі святом всіх привітав Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай.
Селищна рада підтримує і буде підтримувати творчу, обдаровану молодь нашого селища.
В нашому селищі прийнята і вже 2 роки діє Програма заохочення обдарованих учнів учні, які прославляють наше селище своїми високими досягненнями у навчанні. В цьому році програма була розширена. Разом з учнями селищна рада заохочує і вчителів.
З нагоди свята останнього дзвоника за високі досягнення учні і вчителі, нагороджені сертифікатами на отримання грошової винагороди від Пісочинської селищної ради. В цьому році на заохочення вчителів та учнів Пісочинською селищною радою виділено 108 000 грн.
В цей святковий день бажаємо всім нашим школярам досягнення успіхів в тих сферах діяльності, які є улюбленою справою. Висловлюємо слова щирої подяки вчителям за щоденну кропітку працю, батькам, які створюють умови, підтримують своїх дітей на шляху до успіхів. Випускникам бажаємо сміливо ступити на стежку дорослого життя, взявши з собою свою мрію і теплі дитячі спогади. Хай вам у всьому допомагає удача і наполегливий характер, підтримка близьких людей і відмінний настрій.

До вашої уваги фотозвіт зі свята! https://www.facebook.com/pg/Pisochin.rada.news/photos/?tab=album&album_id=1804760516209449