Великоднє свято творчості та талантів.

13 квітня у нашому рідному селищі Пісочин за сприянням Пісочинської селищної ради відбулося свято творчості та талантів, присвячене Великодню. З самого ранку у сосновому бору м-на «Мобіль» усі мешканці та гості селища мали змогу вдосталь намилуватися чудовими писанками, які  були прикрашені юними талантами селища у рамках конкурсу «Диво-писанка».

Дивовижне розмаїття візерунків, яскравість фарб і творчий підхід кожного учасника, незалежно від віку, сприяли створенню дивовижної експозиції виставки.

Всіх гостей дивували своєю майстерністю впродовж святкової програми наші прославлені майстрині, які взяли участь у виставці «»Скарби Пісочинських майстринь»:

Буракова Олена Петрівна    — техніка печворк;

Довбиш Раїса Иванівна        — техніка амігурумі;

Жигаєва (Богатирьова) Людмила Геннадіївна  — різьблені свічки;

Костіна Юлія Миколаївна —  ляльки Тільда;

Чала Надія Іванівна —  ляльки  Тільда;

Троянова Світлана Миколаївна — мотанка;

Лучанінова Тетяна Олександрівна — вишивка, вишиті картини, інші вироби;

Філоненко Тетяна Станіславівна — декупаж, прикраси для волосся та інше.

Всі вони працюють у різних техніках хенд мейду. Ми неодноразово могли милуватися їх виробами на виставках раніше, але кожен раз майстрині вражають своїх глядачів новими шедеврами.

Слід зазначити, що на заході стався неочікуваний та дуже приємний сюрприз: місцева мешканка подарувала організаторам свята білого кролика! Але один з гостей свята — чарівний маленький хлопчик так хотів собі домашнього улюбленця, що ми з величезним задоволенням подарували йому цього лагідного гарного кролика! Складно було втриматися від усмішки, спостерігаючи за радістю дитини!

Великоднє чаювання за участю всіх гостей свята сприяло доброзичливій святковій атмосфері, яка панувала на заході. Що може бути краще гарячого ароматного чаю з ніжною солодкою паскою у колі сім’ї, друзів, однодумців?

Пісочинський селищний голова Олег Чернобай особисто привітав усіх присутніх  зі світлим святом Великодня. Також він зазначив, що Пісочин завжди славився своїми талановитими мешканцями і що дане свято якнайкраще показало, якою безліччю унікальних талантів володіють наші односельці.

Наприкінці свята відбулося урочисте нагородження переможців у конкурсі «Диво-писанка». У номінації «Найкреативніша писанка» перемогла Чернишова Каміла (6 років); «Феєрверк барв» —  Бажан Злата  (8 років); «У дусі предків» — Кузьменко Софія ( 8 років); «Майстер «Профі»  — Акименко Арина ( 8 років).

Переможці конкурсу та наші славетні майстрині  були нагороджені  почесними грамотами та творчими подарунками від Пісочинської селищної ради. Всі учасники конкурсу «Диво-писанка» були нагороджені дипломами та солодкими призами від Пісочинської селищної ради.

ФОТОЗВІТ: https://www.facebook.com/1418932034792301/photos/?tab=album&album_id=2213524605333036