«Вернісаж особистостей» у Пісочинській ЗОШ.

11 травня у Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів вітали талановитих учнів, стали переможцями районних, обласних конкурсів та олімпіад та  мудрих вчителів, які допомогли їм піднятися на науковий п’єдестал. Вже шість років поспіль наприкінці навчального року проводиться це чудове свято обдарувань «Вернісаж особистостей».
На свято завітав Пісочинський селищний голова Олег Чернобай, який подякував всім учням-переможцям за вагомі успіхи у науці та творчості, батькам, які створили умови для розвитку своїх дітей і, звичайно, вчителям, які прикладають багато зусиль, щоб на шкільному небосхилі запалали талановиті яскраві зірочки.
Третій рік поспіль в селищі працює Програма Пісочинської селищної ради з підтримки та заохочення особливо обдарованих учнів та учителів навчальних закладів. За високі досягнення Олег Олександрович вручив сертифікати на грошову винагороду від Пісочинської селищної ради учням, які здобули І-ІІІ місце у районних, обласних олімпіадах і МАН, та учителям, які посіли І-V місце в рейтинзі навчального закладу за 2017-2018 навчальний рік.
Переможці творчих конкурсів отримали подарунки від селищної ради. Учасники святкового дійства отримали солодкі подарунки — вироби від ПАТ «Харківська бісквітна фабрика».
Пісочинська селищна рада виносить подяку всім організаторам цього чудового свята!