Відбулася селекторна нарада Харківської обласної ради про загальні умови щодо участі в 2018 році в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»

11 січня відбулася селекторна нарада Харківської обласної ради про загальні умови щодо участі в 2018 році в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» під головуванням заступників голови Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» — першого заступника голови обласної ради Коваленка В.М. та голови постійної комісії Харківської обласної ради з питань бюджету, віце президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Немикіної Л.П.

У нараді взяли участь голова Харківської районної ради Литвиненко М.В., керуючий справами виконавчого апарату Стасєв С.Ю., а також сільські, селищні, міські голови та голови територіальних об’єднаних громад, ініціативні групи, ОСББ та громадські організації, які планують брати участь цьогоріч.

Під час наради учасниками були обговорені цьогорічні нововведення для конкурсантів, критерії оцінювання конкурсного комітету, план проведення конкурсу та особливості реалізації проектів.

Прийом та реєстрація міні-проектів проводиться секретаріатом Конкурсного комітету з 22 січня 2018 року по 15 березня 2018 року включно.

Звертаємо увагу майбутніх конкурсантів на зміни внесені до Положення про проведення конкурсу, пов’язані з необхідністю отримання відповідних рішень місцевої та районної рад щодо співфінансування проектів.