Відбулось позачергове засідання ХХІІІ сесії VІІ скликання Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області.

21 грудня 2017 року  відбулось позачергове засідання ХХІІІ сесії   VІІ скликання Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області. Депутати затвердили порядок денний та розглянули  наступні питання:

1. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку населених пунктів Пісочинської селищної ради на 2017 рік;
  2. Про прийняття субвенції з державної бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт /реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт.
  3. Про внесення змін до бюджету Пісочинської селищної ради на 2017 рік.