Відбулось засідання V ceсія VII скликання Пісочинської селищної ради.

27 січня 2016 року відбулась V сесія VIІ скликання Пісочинської селищної ради.
Депутати розглянули 11 питань порядку денного:
Про затвердження звіту виконання бюджету селищної ради за 2015р.
Про внесення змін до бюджету селищної ради на 2016р.
Про внесення змін в рішення І\/ сесії \/ІІ скликання «Про встановлення вартості харчування в дошкільних навчальних закладах сел.Пісочин»
Про преміювання селищного голови, заступника, секретаря ради
Про надання одноразової матеріальної допомоги.
Про надання згоди на прийняття до комунальної власності мереж зовнішнього освітлення ІІІ-кварталу м-ну «Мобіль».
Про надання згоди на прийняття до комунальної власності зовнішніх мереж зливної каналізації ІІІ-кварталу м-ну «Мобіль».
Про прийняття до комунальної власності приміщень по вул. Некрасова, №11 «Харківського обласного навчального центру підготовки та підвищення кваліфікації кадрів АПК».
Про затвердження переліку організацій та видів суспільно-корисних робіт для відпрацювання засудженими та порушниками на території Пісочинської селищної ради.
Про внесення змін до рішення Пісочинської селищної ради Харківського району ХХХ\/ІІ сесії \/І скликання від 15-27 січня 2015р. «Про врегулювання питань справляння податків на території Пісочинської селищної ради відповідно до норм Податкового кодексу України».
Земельні питання.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA