Відбувся конкурс «Сім’я року».

Вже стало доброю традицією, напередодні Дня закоханих, проводити конкурс «Сім’я року». У цьому році захід відбувся 9 лютого. Участь у конкурсі брали 6 сімей. Організатори свята – Пісочинська селищна рада і Пісочинський будинок культури. Дуже приємно, що у цьому році участь у конкурсі брала сім’я з сусіднього селища Коротич.
Кожна родина підготувала та продемонструвала яскраві, веселі, незабутні виступи. У номінації «Найзакоханіша пара» перемогу здобула сім’я Страхових. Звання «Наймиліша пара» завоювала сім’я Чепига. «Найкреативніша пара» — сім’я Вознюк. У номінації «Найдружніша пара» перемогла сім’я Споденко. «Найніжніша пара» — сім’я Гуторових.
Переможцями конкурсу стала сім’я Распопіних, яка завоювала звання «Найкраща пара».
Привітав всі пари Пісочинський селищний голова Чернобай Олег Олександрович, який побажав сім’ям любові, взаєморозуміння, терпіння, затишку та благополуччя.
Всі учасники конкурсу отримала квіти, праски, переможці — мультиварку від Пісочинської селищної ради. Подарунки учасникам надали Харківська бісквітна фабрики, ПАТ «КДБК», Харківський обласний благодійний фонд «Щасливий дім» та інші партнери конкурсу.
Висловлюємо щиру вдячність організаторам, партнерам та учасникам конкурсу за незабутні враження, позитивних емоції, щирі посмішки, які подарував всім глядачам цей чудовий конкурс!

ФОТОЗВІТ