Відкритий спортивний турнір «Пісочинська весна».

25 березня 2017 року на базі Пісочинського колегіуму відбувся відкритий турнір «Пісочинська весна» з настільного тенісу, волейболу, шахів. Організатор турніру – Пісочинська селищна рада. Захід зібрав юних спортсменів не лише з нашого селища, але з сел. Манченки, сел. Буди, сел. Бабаї. На свято спорту завітав Пісочинський селищний голова Олег Олександрович Чернобай. Він побажав юним любителям спорту успіхів і подальших феєричних перемог.
Перед початком змагань волейбольній секції Пісочинської ДЮСШ від Пісочинської селищної ради було вручено волейбольні м’ячі.
Переможці отримали грамоти, медалі та кубки, призери – грамоти і медалі від Пісочинської селищної ради. Всі учасники турніру отримали солодкі призи від селищної ради.
За результатами змагань було визначено переможців та призерів турніру.
Настільний теніс:
— Хлопці:
1 місце – Андрющенко Павло;
2 місце – Кожевніков Дмитро;
3 місце – Огурцов Роман.
— Дівчата:
1 місце – Кисіль Юлія;
2 місце – Супрунець Ірина;
3 місце – Малозонія Валерія.
Волейбол:
1 місце – команда Манченківської ДЮСШ;
2 місце – команда Пісочинської ДЮСШ;
3 місце – команда Пісочинської ДЮСШ.
Шахи:
— Хлопці:
1 місце – Лисенко Микита;
2 місце – Мироненко Ярослав;
3 місце – Черв’яков Артем.
— Дівчата:
1 місце – Смірнова Аріна;