Відкритий турнір з баскетболу до Дня Великої Перемоги.

6 та 7 травня 2017 року відбувся Відкритий турнір з баскетболу до Дня Великої Перемоги. Організатор змагань — Пісочинська селищна рада. Перший день турніру зібрав на спортивному майданчику мікрорайону «Надія» 17 команд двох вікових категорій.
За результатами наполегливих і цікавих матчів головні призи розподілилися наступним чином:
— категорія U-14:
1 місце — «Клівленд» (Сарсекбаєв Денис, Бойко Сергій, Крупка Мар’ян);
2 місце -«Політехнік» (Богдан Володимир, Гайдамака Артем, Вольський Богдан);
3 місце — «SK Skorpions» (Соловей Олександр, Прокопенко Данило, Карась Богдан, Садрицкий Данило).
— категорія U-16:
1 місце — ДЮСШ-Люботин (Слюсарєв Олег, Калачинский Богдан, Воловик Данило, Усатов Микита, Івахненко Роман);
2 місце — «Імпульс-2017» (Серебряков Олександр, Кузьменко Владислав, Олійник Артем, Дорожко Данило);
3 місце — «Форвард» (Бочков Данило, Смалько Михайло, Матлаєв Віталій Бондар Євген).
Другого дня у боротьбу вступили команди основного турніру.
За результатами загань другого турнірного дня визначено переможців та призерів загань:
1 місце — «Ball4life» (Бречко Євген, Шаповалов Андрій, Підгорний Владислав);
2 місце — «Мафія» (Кравченко Микита, Водолажський Микита, Зайченко Юрій);
3місце — Flash»  (Тугай Андрій, Казимірчук Сергій, Перешивайлов Сергій).
Переможці отримали кубоки і медалі, призери — медалі від Пісочинської селищної ради. Всі без вийнятку учасники турніру отримали солодкі призи від селищної ради.
Пісочинська селищна рада вітає переможців та призерів Відкритого турніру з волейболу до Дня Великої Перемоги! Бажаємо подальших спортивних перемог!

ФОТОЗВІТ