Відкритий урок з дресирування та виховання собак.

У рамках спільного проекту Пісочинської селищної ради та Федерації спортивно-службового собаківництва України, 18 лютого відбувся перший безкоштовний відкритий урок з дресирування і виховання собак. Захід проходив на майданчику для вигулу та дресирування тварин у мікрорайоні «Мобіль», який було облаштовано за кошти селищної ради.
Під час тренування господарі домашніх тварин отримали консультації з таких питань:
* коли і з чого починається виховання та дресирування собак;
* види дресирування;
* що таке трюкове дресирування;
* навіщо потрібні трюки у вихованні собак та інше.
Петро Полященко, інструктор з дресирування собак, запевнив:
«Фахівці Федерації спортивно-службового собаківництва України будуть і далі активно працювати у рамках просвітницької роботи. Я думаю, що до кінця травня ми відберемо команду від Пісочина у категорії «трюкове дресирування» та гідно представимо селище на першому відкритому чемпіонаті міста Харкова з трюкового дресирування і фрістайлу».
Шановні господарі домашніх улюбленців! Пісочинська селищна рада закликає Вас активно долучатися до певних заходів, які виховують культуру поводження з тваринами.

ФОТОЗВІТ