Відкриття дитячого майданчику на вул. Молодіжній

3 липня було відкрито новий сучасний дитячий майданчик на вул. Молодіжній в селищі Пісочин. Пісочинська селищна рада виконала свою обіцянку, дану мешканцям мікрорайону «Надія».
Нагадуємо, що на святі дитинства, що відбулося на території баскетбольного майданчику 4 червня 2017 року, Пісочинський селищний голова Олег Чернобай, пообіцяв мешканцям, що незабаром, поряд з баскетбольним майданчиком з’явиться сучасний дитячий майданчик. Минув лише місяць, а вже всі бажаючі діти мають можливість провести вільний час на сучасному дитячому майданчику. Величезний ігровий комплекс, безліч гірок на будь-який смак, гойдалки та каруселі — все це для нашої малечі!
Розташований поряд з баскетбольним майданчиком та комплексом вуличних тренажерів, дитячий майданчик створив комплекс для відпочинку та активного проведення вільного часу для всіх мешканців селища.
Під час відкриття майданчика цікаві ігри і конкурси з малечею провели робітники Пісочинського будинку культури. Після завершення свята всі діти отримали солодощі від Пісочинської селищної ради. Більше фото зі свята за посиланням: https://www.facebook.com/Pisochin.rada.news