Відкриття міні-проекту «Наша оселя – наша турбота».

19 листопада у нашому селищі відбулось  відкриття міні-проекту «Наша оселя – наша турбота», який став переможцем обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє — 2018». Загальна вартість проекту складає 118 тис грн. Проект було реалізовано завдяки співфінансуванню, з бюджету області було надано 50%, з бюджету селищної ради 42% від вартості проекту. ОСББ «Вежа-Пісочин» профінансував міні-проект на 7%, партнери проекту внесли 1% від загальної суми.
У рамках реалізації міні-проекту було виконано роботи, які підвищують рівень комфорту проживання та безпеки мешканців будинку. У двох під’їздах будинку було відремонтовано вхідні групи, пандуси. У всіх чотирьох під’їздах огороджено та закрито спуски до підвалів, відновлено зруйновані сходи та ганки, облаштовано системи водостоків. Для надійного функціонування ліфтового господарства виконано поточний ремонт елементів конструктиву ліфтів. У рамках проекту було вдосконалено вже діючу систему відеоспостереження шляхом встановлення додаткових трьох відеокамер на прибудинковій території. Біля кожного під’їзду встановлено велопарковки.
Реалізація зазначеного міні-проекту стала черговим підтвердженням дієвої співпраці Пісочинської селищної ради та активних мешканців селища.