Відкриття пам’ятного знаку воїнам АТО.

img_877614 жовтня у селищі Пісочин відбулося відкриття пам’ятного знаку воїнам АТО — тим, які поклали своє життя заради майбутнього вільної та незалежної України і тим, хто зараз, не шкодуючи сил і самого життя, захищають нашу неньку Україну.

Символічно, що урочисте дійство відбулося саме 14 жовтня — в день, коли збігаються три всенародні свята: День захисника України, День українського козацтва і свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Перед пісочницями виступили: заступник голови Харківської райдержадміністрації Оксана Малишева, голова Харківської райради Максим Литвиненко, Пісочинський селищний голова Олег Чернобай.

До слова були запрошені воїни – учасники бойових дій в зоні АТО — Олег Качкалда та Андрій Фоменко, голова Пісочинського районного відділення Харківської обласної громадської організації «Спілка  ветеранів АТО».

Право відкрити пам’ятний знак воїнам АТО було надано голові Пісочинського районного відділення Харківської обласної громадської організації «Спілка  ветеранів АТО» Андрію Фоменко та кадету Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» м.Харкова Владіславу Літвинову, сину загиблого  у боях в зоні АТО кадрового військового Івана Літвінова.

Після зняття покрови з пам’ятного знаку, пролунали гімн України та трикратний салют з вогнепальної зброї. Від Харківської районної державної адміністрації, Харківської районної ради та Пісочинської селищної ради було встановлено корзину квітів.

/За матеріалами сайту ХРДА/