Відкриття секції айкідо на базі СК «КАРС» для дітей, які виховуться в дитячих будинках сімейного типу селища Пісочин.

Спорт – це здоров’я, а майбутнє за здоровими людьми. Тому важливо залучати дітей та молодь до занять фізичною культурою та спортом.

За підтримки Пісочинської селищної ради, Управління превентивної діяльності  ГУНП в Харківській області, Харківського відділу поліції ГУНП в Харківській області проваджується виховна програма щодо залучення дітей до занять спортом, з метою недопущення скоєння ними протиправних дій.

15 травня в рамках виховної програми відбулося урочисте відкриття секції айкідо на базі спортивного клубу «КАРС», яку безкоштовно відвідуватимуть вихованці дитячих будинків сімейного типу селища Пісочин.

Спортивний клуб «КАРС»  функціонує в селищі вже 2 роки. Це дружна родина на чолі з керівником Кареном  Делалояном, яка дбає про кожного свого вихованця.

O OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA