Відпочинок юних мешканців Пісочина в ДЗОВ «АІСТ».

Пісочинська селищна рада постійно дбає про мешканців селища: знає їхні потреби та уважно ставиться до їх побажань. Мешканці Пісочина будь-якого віку відчувають увагу, доброзичливе ставлення та реальну допомогу з боку селищної ради у різних аспектах свого життя.
Так, для організації оздоровлення та змістовного відпочинку обдарованих дітей, а також дітей пільгових категорії, Пісочинською селищною радою було придбано 30 путівок для відпочинку в ДЗОВ «Аіст» міста Бердянська Запорізької області. Юні мешканці Пісочина провели в оздоровчому таборі 15 днів, з 17.06 по 01.07.2017р. Це були діти позбавлені батьківського піклування, обдаровані та діти з багатодітних сімей у віці від 7 до 18 років.
Активні ігри, цікаві конкурси та різноманітні заходи в умовах повної безпеки – цьому був присвячений практично весь час відпочинку:
— В рамках малих олімпійських ігор в таборі пройшли турніри з шахів, шашок, настільного тенісу, футболу та волейболу.
— Для дітей, які не вміють плавати був організований гурток. Під час заняття діти вчилися плавати, пірнати, навчалися основами безпеці поведінки на воді.
— Протягом 4-х днів на території табору проходив Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Срібна хвиля». У ньому взяли участь понад 300 дітей. Аліна Кузьменко, учениця Пісочинського колегіуму, яка брала участь в конкурсі моделей, була нагороджена дипломом «Зірка Азовського моря».
За активну участь в заходах, зокрема спортивних і конкурсі малюнків «Аіст — кращий табір», 18 дітей були нагороджені грамотами.
Під час екскурсії в клуб «Неон» діти познайомилися з мешканцями флори та фауни моря.
Пісочинська селищна рада і надалі буде усебічно сприяти організації дитячого відпочинку, адже якісний відпочинок дитини у період літніх канікул — запорука здоров’я та успішного навчання!