Вирішення питання щодо подачі електричної енергії до багатоквартирного будинку № 5 сел. Рай-Оленівка та деяких будинків приватного сектора.

Багато років мешканці багатоквартирного будинку № 5 сел. Рай-Оленівка та деяких будинків приватного сектора були заручниками юридичних колізій, пов’язаних з подачею електричної енергії. Трансформатор, до якого були підключені дані будинки, знаходився на території будівлі, яка належала колишньому санаторію «Рай-Оленівка». Ця територія є приватною власністю. Власник не проводив належного обслуговування трансформатора, доступу до нього ні у енергопостачальної компанії, ні у Пісочинської селищної ради не було. За результатом спільних зусиль Пісочинської селищної ради і АК «Харківобленерго» це важливе питання було вирішено. На сьогодні лінію енергопередачі було відновлено та змонтовано, а трансформатор винесено за межі приватної території , його безперебійне функціонування буде забезпечувати експлуатаційні підрозділи АК «Харківобленерго».