Вітаємо акторів народного театру-студії «Чудеса в решеті» Пісочинського палацу дитячої та юнацької творчості!

4-ий театральний фестиваль «Комора фест», який проходив з 18 по 21 жовтня у місті Кам’янець-Подільський був дуже успішний для наших улюблених акторів. Під час фестивалю було продемонстровано 16 вистав. Наші актори відкривали конкурсну програму — вони показали свою зворушливу, щиру виставу «Очень простая история» за п’єсою Марії Ладо.
— Ми все ще перебуваємо під враженням від фестивалю, — ділиться Наталія Миколаївна Устінова, керівник театру та режисер спектаклю. Дуже шкода, але ми показали нашу виставу з цим акторським складом в останній раз. Багато акторів випускаються, нам буде їх дуже не вистачати. Наші діти завжди найяскравіші, найартистичніші, найкрасивіші! Я хочу подякувати за безмежну відданість мистецтву акторам театру: Дмитру Устинову, Юлії Горяйновій, Дарині Колоденко, Данилу Устинову, Аліні Кузьменко, Олександру Соколу, Олені Яценко, Анастасії Борисенко, Поліні Ложкіній!
Дипломом фестивалю у номінації «Краща актриса другого плану» була нагороджена Аліна Кузьменко. Також театр було нагороджено дипломом у номінації «Виразність театральних костюмів». За співпрацю, підтримку, плідну роботу у складі журі фестивалю була відзначена подякою Устінова Н.М., керівник театру, режисер.
Ми вітаємо наших неймовірно талановитих акторів та їх творчого керівника з успішним виступом на фестивалі! Попереду у театру безліч грандіозних проектів, прем’єр, фестивалів. Бажаємо вам, наші чудові актори, постійного чарівного натхнення, яскравих ролей, відданого глядача та нових успіхів у вашому насиченому житті!