Вітаємо команду Пісочинського колегіуму – переможця «Козацького гарту» Харківського району!

14 лютого на базі Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів «Мобіль» відбувся фінальний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного Фестивалю школярів «Козацький гарт» Харківського району, у якому взяли участь команди Пісочинського колегіуму, Хорошівської ЗОШ, Покотилівського ліцею «Промінь», Вільхівської ЗОШ, Циркунівської ЗОШ та Південного ліцею. Команди змагалися у спортивних дисциплінах та в конкурсі знавців історії українського козацтва.

За результатами змагань перемогу здобула команда Пісочинського колегіуму, на другому місці команда Циркунівської ЗОШ, на третьому – команда Покотилівського ліцею «Промінь». Переможці та призери Фестивалю нагороджені грамотами відділу освіти Харківської районної державної адміністрації. Команда Пісочинського колегіуму відзначена дипломом відділу освіти за найкращі результати у дисциплінах «Човниковий біг» та «Стрибок у довжину з місця».

Всіх учасників та гостей заходу привітали танцювальний колектив «Акварелі» та шкільний дитячий хор Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ст. «Мобіль» піснею «Україна».