Вітаємо переможців обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Повідомляємо читачів про проекти-переможці обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».
У цьому році у конкурсі «Разом в майбутнє» перемогу здобули 3 міні-проекти  від Пісочинської громади, які будуть реалізовані протягом 2019 року.
Це такі проекти:

— проект «Чарівний світ дитячих мрій», підготовлений батьківською радою  ДНЗ № 3 «Теремок». Згідно з проектом планується улаштувати у дитячому садочку сенсорну кімнату для психологічного розвитку дітей;

— проект «З щасливим дитинством – в успішне майбутнє», підготовлений батьківською радою  ДНЗ № 2. У рамках проекту планується облаштувати ігрову зону на відкритому повітрі;

— проект «Безпека оселі – понад усе», підготовлений правлінням ОСББ «Фенікс-Пісочин». Згідно з проектом у багатоповерховому будинку встановлять систему диспетчеризації ліфтів та камери відеоспостереження.

Проекти буть реалізовані у 2019 році на рахунок обласного, селищного бюджетів та за кошти конкурсантів. Пісочинська селищна рада щиро вітає переможців! Лише спільними зусиллями ми побудуємо сильну, процвітаючу громаду! Більш детально про зазначені проекти та етапи їх реалізації читайте в наших наступних статтях.