Вітаємо учасників турніру з міні-футболу до Дня Незалежності України!

24 серпня 2018 р. у смт Пісочин пройшов турнір з міні-футболу до Дня Незалежності України. Це спортивне свято стало доброю традицією для нашої громади! У 2018 році ігри проводилися на 2 полях: міні-футбольному полі Пісочинського колегіуму та новому міні-стадіоні зі штучним покриттям Пісочинської ЗОШ І-ІІІ ступенів. 6 команд, які представляли ДЮСШ смт Пісочин, м. Люботин, м. Харків, смт Бабаї, м. Мерефа  та с. Сніжків демонстрували свою спортивну майстерність. За підсумками проведених ігор перемогу здобула команда м. Мерефа, яка була нагороджена Кубком. На другому – команда смт Бабаї. Третє місце у команди м. Люботин. Традиційно було відзначено найкращих гравців змагання. Нам дуже приємно привітати:

— Матевосяна Ишхана(Пісочинська ДЮСШ) та Попова Ярослава (ДЮСШ Бабаї), які  були признані  найкращими нападниками;

— Поклонського Дениса (ДЮСШ Люботин), найкращого захисника;

— Свеченовського Данила (ДЮСШ Мерефа), найкращого голкіпера!

Переможців турніру було нагороджено медалями, а найкращі гравці отримали пам`ятні статуетки. Також всі учасники цього чудового спортивного змагання, у якому перемогла дружба та гідне спортивне ставлення до суперника, отримали солодощі від Пісочинської селищної ради!

Вітаємо учасників турніру до Дня Незалежності України та бажаємо юним спортсменам нових цікавих змагань і нових перемог!