ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Колектив працівників Пісочинської селищної ради, мешканці та працівники установ і закладів селища Пісочин щиросердно вітають з Днем народження Олександра Володимировича Чернобая!

Олександр Володимирович  є корінним мешканцем Пісочина, його біографія та трудова діяльність пов’язані з рідним селищем.

Він народився 19 липня 1951 року. У 1966 році закінчив Пісочинську восьмирічну школу.

Свою трудову діяльність Олександр Володимирович розпочав у 1975 року інженером зварювальної лабораторії ХСПМК-3 треста спец робіт. З 1979 року займав посаду заступника голови виконкому Пісочинської селищної ради народних депутатів. В серпні цього ж року був обраний головою виконавчого комітету. Олександр Володимирович  працював на цій посаді до серпня 1987 року. Потім він працював учителем трудового навчання Пісочинської середньої школи.

В липні 1994 року був  обраний головою Пісочинської селищної ради. Більше 30 років Олександр Володимирович обіймав посаду Пісочинського селищного голови. Пріоритетним напрямком його діяльності була розбудова селища. Найбільшим досягненням у сфері освіти стала здача в експлуатацію новобудови Пісочинського колегіуму. Було капітально відремонтовано будівлі дитячих садків, відкрита дитячо-юнацька спортивна школа.

Пісочинський будинок культури був визнаний найкращим у Харківському районі.

В селищі були створені достойні умови для медичного обслуговування мешканців: відкрито поліклініку, стаціонарне відділення лікарні, амбулаторію сімейного лікаря на мікрорайоні «Мобіль» та с. Надточії.

Діяльність Олександра Володимировича відзначена нагородами Харківської районної державної адміністрації, Харківської обласної державної адміністрації.  Він є Почесним громадянином селища Пісочин та Харківського району. Олександр Володимирович був нагороджений грамотою Кабінету Міністрів України, грамотою Президента України та Дипломом Верховної Ради України та Почесною грамотою Верховної Ради України.

Вельмишановний Олександре Володимировичу! Бажаємо Вам довгих років життя, міцного здоров’я, удачі у всіх починаннях і завжди гарного настрою! Нехай Вас завжди оточують люблячі та віддані Вам люди! Хай щастя та благополуччя завжди панують у Вашій родині!