Вітаємо з Днем народження Буракову Олену Петрівну!

Щиро вітаємо з Днем народження Буракову Олену Петрівну, почесного громадянина Пісочина!

Її життя нерозривне з життям нашого селища. Старша медична сестра Пісочинської  дільничної  лікарні,  депутат Пісочинської  селищної ради,  людина з активною життєвою позицією, Олена Петрівна завжди дбає про процвітання нашого селища. При народженні Бог нагородив її талантом і бажанням творити чудові витвори мистецтва. Постійний учасник виставок “Майстри Пісочина”, Олена Петрівна завжди радує нас яскравими, самобутніми виробами хендмейда.

Вельмишановна, дорога Олена Петрівна! Бажаємо Вам міцного здоров’я та щасливого довголіття! Нехай  благополуччя, любов і успіх не залишають Вашу родину! Бажаємо, щоб кожен Ваш день був наповнений сонячним теплом, новими ідеями для творчості, задоволенням від життя та тільки позитивними емоціями! Зі святом!