Вітаємо з перемогою футбольну команду «Автомобіліст» смт Березівка, вітаємо президента команди — Міщаненка Валерія Вікторовича!

09 серпня на стадіоні «Автомобіліст» смт Березівка відбувся фінал Кубка Харківського району з футболу у конференції Південь. Свою спортивну майстерність у фіналі Кубка представили команди: «Автомобіліст» Березівка — «Комунарець» Котлярі. У яскравій динамічній грі впевнену перемогу здобула команда смт Березівка, вигравши у суперника з рахунком 2: 0! Шановні гості спортивного заходу: депутат Харківської обласної ради Горбатовський Володимир Володимирович, заступник голови Харківської районної ради Козаков Олег Євгенович, Пісочинський селищний голова  Чернобай Олег Олександрович, в.о старости смт Березівка Штода Ігор Олександрович, президент федерації футболу Харківського району Кудіков  Юрій Миколайович привітали спортсменів з гідною участю у Кубку.

Вітаємо з блискучою перемогою футболістів команди «Автомобіліст» та її президента — Міщаненка  Валерія Вікторовича! Шановний Валерію Вікторовичу, Ви підготували та виховали прекрасних спортсменів, якими пишається Пісочинська ОТГ! Бажаємо Вам і Вашим підопічним нових цікавих ігор, сильних суперників і нових перемог!