Візит голови Харківської районої державної адміністрації

2 квітня 2015 року голова Харківської районної державної адміністрації Раїна Ю. І. завітав до Пісочина з ознайомчим візитом. Разом з ним прибули заступник голови ХРДА Малишева О. В., начальник відділу освіти Бабельчук О. І. та Литвиненко М. В. — начальник відділу охорони здоров’я. Селищний голова Чернобай О. В. ознайомив їх з роботою бюджетних організацій селища.

Делегація ХРДА завітала до Пісочинської лікарні, колегіуму, будинку культури, музею, дитячого садочку «Теремок». Основним питанням, яке турбувало представників районної адміністрації було будівництво нової школи в м/р «Мобіль». З усіма питаннями, пов’язаними з будівництвом школи, гостей ознайомив генеральний директор Курязького ДБК Вереітінов В.В. Голова райдержадміністрації та його заступники завітали і до каплички.

В кінці свого візиту Ю. І. Раїна висловив задоволення від побаченого.