Візит представників ЮНІСЕФ до ДНЗ № 3 «ТЕРЕМОК»

Приблизно рік тому, Пісочинською селищною радою до центру координації проектів створеного для сприяння розвитку дитячих навчальних закладів на базі представництва дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), було направлено інформацію про початок реконструкції ДНЗ № 3 «ТЕРЕМОК». В жовтні на нашу адресу надійшов лист від представництва ЮНІСЕФ з інформацією, що ми стали учасниками одного з 4 пілотних проектів Харківської області з проведення реконструкції дитячих навчальних закладів. І ось 19 листопада 2015 року на запрошення керівництва Пісочинської селищної ради до ДНЗ № 3 «Теремок» завітали шановні гості – представники міжнародного дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Під час візиту представники фонду ознайомились з ходом виконання робіт та обговорили план подальшої співпраці. Гості були дуже задоволені ходом виконання робіт та повідомили про наміри фонду надати дієву допомогу у завершенні реконструкції. Про подальше співробітництво Пісочинської селищної ради та представництва ЮНІСЕФ в Харківській області читайте в наших наступних статтях.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]