Встановлено камери зовнішнього відео-спостереження в сел. Рай-Оленівка та в с. Надточії.

Пісочинська селищна рада дбає про безпечне проживання у рідному селищі. З метою попередження вуличної злочинності, у 2017 році було встановлено 27 веб-камер в мікрорайоні «Мобіль»; 7 камер — на автодорозі Київ-Харків-Довжанський, 7 веб-камер — на території мікрорайону «Надія». Тільки за три місяці роботи, впровадженої системи відеоспостереження, було розкрито два угони автомобілів, крадіжку та пошкодження особистого майна та розшукано дитину.

Наступним етапом розвитку системи зовнішнього відеоспостереження стало встановлення двох веб-камер в сел. Рай-Оленівка. На сьогодні система архівації працює у тестовому режимі, незабаром зображення буде доступне в онлайн-режимі.