Харківське районне управління Держпродспоживслужби інформує!

Згідно ст. 25 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» суб’єкти господарювання, що здійснюють діяльність діяльність з виробництва, зберігання, транспортування, реалізації харчових продуктів, надання послуг громадського харчування підлягають державній реєстрації у відповідному реєстрі Держпродспоживслужби.

Згідно ст.. 64 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» зберігання харчових продуктів на потужностях, незареєстрованих відповідно до вимог цього Закону, тягне за собою накладення штрафу до тридцяти мінімальних заробітних плат.

Для оформлення державної реєстрації необхідно надати заяву встановленої форми до Головного управління  Держпродспоживслужби в Харківській області, яке знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Науки, 40.

Заяву до Головного управління можна подати через Харківське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, яке знаходиться за адресою: Харківський р-н, сел. Покотилівка, вул. Культури, 40.

Потужність реєструється на безоплатній основі, без проведення інспектування.