Харківський РВ ГУ ДМС України у Харківській області (Паспортний стіл)

До уваги жителів Пісочинської селищної ради, Коротичанської селищної ради та Манченківської селищної ради!

Відповідно до рішення КМУ від 16.05.2014р. № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» Харківський РВ ГУ ДМС України в Харківській області

з 1 жовтня 2014 року припиняє прийом заяв громадян з питань:

• оформлення і видачі паспорта громадянина України
  • вклеювання фотокарток
  • здійснення реєстрації/зняття з реєстрацій місця проживання/перебування

З 01.10.2014 р. такі адміністративні послуги надаються через Центр надання адміністративних послуг, який розташований за адресою:

м. Харків, вул. Комсомольське шосе, 52 (будівля Харківської районної державної адміністрацій)

Харківський районний відділ Головного управління Державної міграційної служби України у Харківській області

Адреса: м. Мерефа, вул. Дніпропетровська, 251

Телефон: +38(057)7484011

Пісочинський сектор Харківського районного відділу ГУ ДМС України у Харківській обл.

Адреса: сел. Пісочин, пров. Транспортний, 2

Телефон: +38(057)7427154

Додаткову інформацію, в тому числі про перелік необхідних документів можна дізнатися на офіційному сайті Державної міграційної служби України: http://dmsu.gov.ua/(розділ «Адміністративні послуги»)