Хід будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу в мікрорайоні «Мобіль».

Шановні мешканці, повідомляємо вас про хід будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу в мікрорайоні «Мобіль». На сьогодні всередині будівлі виконується монтаж металоконструкцій з посиленням конструктиву арки, монтаж мережі внутрішнього освітлення, продовжуються оздоблювальні робити, виконано укладання кабельних ліній зовнішнього освітлення, забетоновано анкерні закладні під опори зовнішнього освітлення, заасфальтовано територію навколо будівлі.
У фізкультурно-оздоровчому комплексі будуть створені всі необхідні умови для тренувань пісочинських спортсменів та всіх мешканців, які активно займаються фізкультурою і підтримують здоровий спосіб життя. Тут працюватимуть секції футболу, міні-футболу, волейболу, баскетболу, бадмінтону, боксу, карате, самбо, боротьби, змішаних единоборств ММА, кросфіту, степ-аеробіки та інших. Для всіх охочих обладнають тренажерну залу.