Хід будівництва фізкультурно- оздоровчого комплексу в мікрорайоні «Мобіль».

14 березня відбулася робоча нарада на будівництві фізкультурно- оздоровчого комплексу за участю Пісочинського селищного голови Олега Олександровича Чернобая та представників будівельної компанії.
Під час наради Пісочинським селищним головою було проінспектовано хід робіт та обговорено низку важливих питань.
Олег Олександрович Чернобай зазначив, що будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу – це дуже важлива подія для Пісочина, яка дасть талановитій спортивній молоді можливість для самореалізації та виведе пісочинський спорт на ще вищий рівень. Він зазначив, що улаштовано фундамент будівлі комплексу, на сьогодні активно виконуються роботи зі зведення металоконструкцій арочного типу, які слугуватимуть своєрідним каркасом для подальшої обшивки конструкції. Це тільки перший етап будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу. Другим етапом буде будівництво сучасного басейну.

Jqh7wNDjX088DjZffrkfIUsfbso1DXCvEEmu8peo-HOk2RtocuG_xuoPbrJBF3KusMUChxKfYEEJ8