Хід будівництва школи у мікрорайоні «Мобіль».

9 лютого 2017 року відбулася чергова нарада на будівництві школи за участю Пісочинського селищного голови Олега Олександровича Чернобая, керівництва Генпідрядної організації, субпідрядних організацій та представників технічного нагляду, під час якої було проінспектовано хід виконання робіт та обговорено ряд важливих питань.
Слід зазначити, що 3 лютого приміщення школи було приєднано до мережі теплопостачання. Протягом 3-8 лютого здійснювалися заходи з оперативного контролю за роботою системи опалення та підвищення температури у приміщенні школи. 9 лютого температура внутрішніх стін будівлі надала можливість розпочати виконання внутрішнього оздоблення. Сьогодні розпочато проведення штукатурних робіт на другому та третьому поверхах, а також продовжуються монтаж вентиляційної системи, улаштування внутрішньої мережі електропостачання.
Всі роботи виконуються за затвердженим графіком.

ФОТОЗВІТ